Lista aktualności Lista aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT !!!

W związku z postępującym zagrożeniem ze strony Koronowirusa COVID-19, Nadleśnictwo Grotniki informuje o ograniczeniach w działalności biura nadleśnictwa.

Od dnia 17 marca 2020 roku, do odwołania, biuro nadleśnictwa i kancelarie leśnictw nie będą przyjmowały interesantów.

Sprzedaż drewna detalicznego we wszystkich leśnictwach zostaje ograniczona do minimum. Sprzedaż ta jest możliwa jedynie w wyjątkowych sytuacjach z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. W przypadku wystąpienia takich sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny z leśniczymi.

Interesanci proszeni są o kontaktowanie się z pracownikami nadleśnictwa telefonicznie pod numerami: 42 719 07 35, 42 716 42 59
lub mailowo:  grotniki@lodz.lasy.gov.pl.

Godziny pracy biura pozostają niezmienione (poniedziałek – piątek,
godz. 7:30 – 15:30 ).

W przypadkach wyjątkowych interesanci będą mogli zostawić korespondencję w skrzynce  przy bramie  nadleśnictwa. W trosce o dobro wszystkich zainteresowanych, prosimy o maksymalne ograniczenie tego typu kontaktów, z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności i stosowaniem zalecanych zasad bioasekuracji.

Wszystkie zajęcia edukacyjne oraz inne podobne wydarzenia z udziałem osób z zewnątrz, organizowane przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych zostają odwołane.

Dziękujemy za zrozumienie i mamy nadzieję na szybki powrót do zwykłego trybu pracy.